PUBLIKACJE

ARTYKUŁY MAMY PRAWA

Tutaj możesz przeczytać wszystkie artykuły, które publikujemy w ramach projektu MAMY PRAWA!

RAPORT „RODZIŁAM PODCZAS EPIDEMII”

Efektem projektu Mamy Prawa realizowanego w latach 2022-2022 był m.in. raport o stanie opieki szpitalnej nad kobietami w ciąży i w porodzie w województwie Wielkopolskim podczas stanu epidemii Covid-19. Został on przekazany wszystkim szpitalom z oddziałami porodowymi w Wielkopolsce.

Projekt realizowany był dzięki dotacji otrzymanej z programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

PORADNIK „GDY NA MACIERZYŃSTWO PADA CIEŃ”

Efektem projektu Mamy prawo do wsparcia realizowanego w roku 2021 dzięki finansowaniu ze środków budżetowych Miasta Poznania był poradnik dla rodziców spodziewających się narodzin dziecka z ciężką nieuleczalną chorobą lub wadą rozwojową.

Publikacją możecie ściągnąć w formie pdf (drugi kafelek to wersja dla osób niedowidzących lub niewidomych). Poradnik jest też dostępny w wydrukowanej wersji, znajdziecie go m.in. w poznańskich oddziałach MOPRu, Poznańskim Centrum Świadczeń oraz w Centrum Inicjatyw Rodzinnych.

ULOTKI INFORMACYJNE MAMY PRAWA!

Poniżej znajdziesz publikacje dotyczące praw w okresie okołoporodowym.

Jeśli chcesz zamówić ulotki w wersji papierowej – napisz do nas ([email protected]).

ZBIÓR AKTÓW PRAWNYCH