Wsparcie psychologiczne

Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia eksperta, chcesz porozmawiać o porodzie, początkach macierzyństwa, trudnych lub wręcz traumatycznych przeżyciach – napisz do nas. Zapewnimy Ci bezpłatne wsparcie współpracujących z nami psycholożek, w formie indywidualnych konsultacji stacjonarnych, on-line lub telefonicznych. Często rozmowa ze specjalistą pozwala przepracować temat trudnych doświadczeń, skrystalizować oczekiwania, plan działania, by ostatecznie zamknąć pewien rozdział.

Wsparcie przeznaczone jest dla mieszkanek województwa wielkopolskiego i obejmuje jedno-dwa spotkania w zależności od potrzeb, bez terapii długoterminowej.

Potrzebujesz wsparcia psychologa? –> Wypełnij kwestionariusz!

Obecnie współpracujemy z grupą psycholożek z Poznania.

DLA KOGO?

Dla kobiet i ich partnerów/mężów/partnerek – przyszłych lub obecnych rodziców/opiekunów, mieszkańców województwa wielkopolskiego.

ANKIETA PO PORODZIE

Możesz anonimowo ocenić szpital, wypełniając ankietę Fundacji Rodzić po Ludzku – dzięki głosom kobiet, widać, które obszary w danym szpitalu wymagają poprawy, możliwe jest porównywanie placówek i dokonywanie interwencji.

FINANSOWANIE KONSULTACJI

🧡 środki własne

🧡 w roku 2022 dzięki finansowaniu Urzędu Miasta Poznania w ramach projektu „Czekamy na Gzuba”

🧡 wolontariat naszych ekspertów – psychologów