WSPIERAM

🙏  Skoro tu zaglądasz, to znaczy, że Tobie także zależy na pięknych, porodowych historiach. Bardzo się z tego cieszymy!

🙏  Twoje wsparcie jest dla nas ważne.

🙏  Dołącz do nas i wspieraj Kobiety razem z nami!

🙏  Wesprzyj nas wybraną kwotą i podaruj kobietom piękne porodowe wspomnienia!

Jeśli chcesz nas wesprzeć bezkosztowo, rozliczając się z podatku dochodowego, możesz to zrobić – zbieramy darowizny z 1,5% poprzez Fundację Fani Mani.

Wystarczy, że w swoim rozliczeniu wpiszesz:

❤️️ KRS: 0000507234  (to jest KRS Fundacji FaniMani – i tak ma być! 🙂 )

❤️️ Cel szczegółowy: 316

💪  Dodatkowo, możesz nas wesprzeć na trzy sposoby:  💪

1. PayPal

Możesz przekazać jednorazową lub cykliczną darowiznę poprzez system PayPal – wystarczy kilka kliknięć, by stać się porodowym Bohaterem!

Co osiągniesz Twoimi wpłatami?

❤️️  Jednorazową wpłatą 40 zł umożliwisz czterem kobietom wzięcie udziału w naszym webinarium edukacyjnym.

❤️️  Jednorazową wpłatą 150 zł podarujesz jednej kobiecie godzinną konsultację z psychologiem!

❤️️  Twoja stała obecność z nami i cykliczne wpłaty 🙏 dają nam możliwość planowania naszych działań statutowych:

✅  konsultacji psychologicznych

✅  konsultacji prawnych

✅  webinariów edukacyjnych

✅  interwencji w szpitalach

2. Przelew tradycyjny

Fundacja Wspierania Rodziny Matecznik

Nr konta: 30 1600 1462 1837 1383 1000 0001

Tytuł: Darowizna na cele statutowe

3. Inny sposób?

FANI MANI – możesz nas w prosty i bezkosztowy sposób wesprzeć podczas zakupów w internecie. Wystarczy dodać rozszerzenie do swojej przeglądarki. Robiąc zakupy w sklepie internetowym, płacisz tyle co zwykle, a część wartości Twoich zakupów trafia na konto naszej organizacji! Strona FaniMani dokładnie to wyjaśnia 🙂

WOLONTARIAT – posiadasz umiejętności, kompetencje, które mogą nam się przydać? Nie musisz być prawnikiem czy psychologiem (chociaż takie osoby u nas zawsze mają dużo pracy 😉 ), by zgłosić się do nas. Wystarczy wypełnić kwestionariusz zgłoszeniowy.

Naszym BOHATERKOM i BOHATEROM, którzy dołączyli do drużyny Matecznika
gorąco DZIĘ – KU – JE – MY!