WSPIERAM

Skoro tu zaglądasz, to znaczy, że Tobie także zależy na pięknych, porodowych historiach. Bardzo się z tego cieszymy! Twoje wsparcie jest dla nas ważne. Dołącz do nas i wspieraj Kobiety razem z nami – wesprzyj nas kwotą, którą uznasz za stosowną i podaruj kobietom piękne, porodowe wspomnienia!

Możesz wesprzeć nasze działania na trzy sposoby:

PayPal

Możliwe jest przekazanie jednorazowej lub cyklicznej darowizny poprzez system PayPal – wystarczy kliknąć na ikonkę poniżej i postępować według instrukcji.

Tytuł transakcji: Darowizna na cele statutowe.

Przelew tradycyjny

Fundacja Wspierania Rodziny Matecznik

Nr konta: 30 1600 1462 1837 1383 1000 0001

Tytuł: Darowizna na cele statutowe

Fani Mani

Wchodzisz na stronę www.fanimani.pl. Dodajesz rozszerzenie do swojej przeglądarki. Wybierasz organizację… czyli Fundację Matecznik 😉 Przechodzisz do swojego ulubionego e-sklepu, robisz zakupy jak zwykle i płacisz tyle co zawsze! Część wartości Twoich zakupów trafia na konto naszej organizacji!

Obejrzyj film i zobacz, jak to działa!