WSPIERAM

Zobacz, ile udało nam się zrobić w minionym 2020 roku!

🙏  Skoro tu zaglądasz, to znaczy, że Tobie także zależy na pięknych, porodowych historiach. Bardzo się z tego cieszymy!

🙏  Twoje wsparcie jest dla nas ważne.

🙏  Dołącz do nas i wspieraj Kobiety razem z nami!

🙏  Wesprzyj nas wybraną kwotą i podaruj kobietom piękne porodowe wspomnienia!

W 2021 nie zwalniamy tempa. Od stycznia do lipca:

❤️️ 50 kobiet skorzystało z indywidualnych porad psychologicznych,

❤️️ 40 kobiet skorzystało z porad prawnych,

❤️️ 2.285 uczestników webinariów poznało swoje prawa w opiece okołoporodowej i zdobyło wiedzę o porodzie i naturalnym rodzicielstwie.

A to dopiero połowa roku!

Pandemia odcięła rodzące kobiety od dzieci, od bliskich i od dostępu do wiedzy. Przyniosła strach przed porodem i porodowe wspomnienia pełne bólu i żalu. Codziennie otrzymujemy prośby o kontakt z psychologiem lub prawnikiem, o spotkania z położnymi, o webinaria przygotowujące do porodu. Dlatego zamierzamy dalej nieść kobietom pomoc i wsparcie.

💪 Aby było to możliwe, ogłaszamy nabór do Drużyny Matecznika! Dołącz do niej! 💪

Możesz to zrobić na trzy sposoby:

1. PayPal

Możesz przekazać jednorazową lub cykliczną darowiznę poprzez system PayPal – wystarczy kilka kliknięć, by stać się porodowym Bohaterem!

Co osiągniesz Twoimi wpłatami?

❤️️  jednorazową wpłatą 35 zł pozwolisz jednej kobiecie na korzystanie z TENSa podczas porodu – tyle właśnie kosztuje kompletu elektrod do tego urządzenia, które jest świetnym niefarmakologicznym sposobem łagodzenia bólu

❤️️  jednorazową wpłatą 120 zł podarujesz jednej kobiecie godzinną konsultację z psychologiem!

❤️️  Twoja stała obecność z nami i cykliczne wpłaty 🙏 dają nam możliwość planowania naszych działań statutowych:

✅  konsultacji psychologicznych

✅  konsultacji prawnych

✅  webinariów edukacyjnych

✅  interwencji w szpitalach

2. Przelew tradycyjny

Fundacja Wspierania Rodziny Matecznik

Nr konta: 30 1600 1462 1837 1383 1000 0001

Tytuł: Darowizna na cele statutowe

3. Inny sposób?

FANI MANI – możesz nas w prosty i bezkosztowy sposób wesprzeć podczas zakupów w internecie. Wystarczy dodać rozszerzenie do swojej przeglądarki. Robiąc zakupy w sklepie internetowym, płacisz tyle co zwykle, a część wartości Twoich zakupów trafia na konto naszej organizacji! Strona FaniMani dokładnie to wyjaśnia 🙂

WOLONTARIAT – posiadasz umiejętności, kompetencje, które mogą nam się przydać? Nie musisz być prawnikiem czy psychologiem (chociaż takie osoby u nas zawsze mają dużo pracy 😉 ), by zgłosić się do nas. Wystarczy wypełnić kwestionariusz zgłoszeniowy.

Naszym BOHATERKOM i BOHATEROM, którzy dołączyli do drużyny Matecznika gorąco DZIĘ – KU – JE – MY!