Warto z nami współpracować!

Jesteśmy jedyną w Poznaniu i województwie wielkopolskim organizacją pozarządową, która stoi na straży praw rodzących kobiet. Jako Fundacja działamy od października 2016 r., ale z przyszłymi rodzicami pracujemy już od 2011 r. Przez ten czas w organizowanych przez nas wydarzeniach wzięło udział kilka tysięcy osób (więcej przeczytasz tutaj), nasze wpisy na portalu Facebook śledzi ponad 8 tysięcy autentycznie zaangażowanych fanów, a w bazie mailingowej mamy ponad 600 potwierdzonych adresów. Liczby te stale i systematycznie rosną.

Uczestnicy naszych webinariów, a także fani naszego fanpejdża i Instagrama  to przede wszystkim mieszkańcy Poznania i województwa wielkopolskiego, którzy spodziewają się dziecka lub już są rodzicami małych dzieci. W zajęciach biorą udział przede wszystkim kobiety, ale z roku na rok obserwujemy rosnącą liczbę mężczyzn. Dominującą grupą wiekową jest 25-31 i 32-44 lat. Nasi sympatycy to osoby otwarte, dla których od tego „gdzie”, ważniejsze jest „jak”, dla których ważne są świadomy poród, zaangażowane rodzicielstwo, a także prawa człowieka i prawa kobiet.

Jesteśmy organizacją opiniotwórczą – nasze artykuły i wpisy na portalach społecznościowych są komentowane i udostępniane, zarówno przez środowisko rodziców, jak i osoby zawodowo związane z porodem i rodzicielstwem.

Jeśli pracujesz w organizacji pozarządowej

i prowadzisz kampanię społeczną lub planujesz inne, społeczne i bezpłatne wydarzenie, którego odbiorcami jest także nasza grupa odbiorców – możesz poprosić nas o matronat – napisz maila na kontakt@fundacjamatecznik.pl.

Jeśli reprezentujesz firmę

a nasza grupa odbiorców jest zarazem grupą odbiorców Twoich usług lub produktu – które chciał(a)byś za naszym pośrednictwem reklamować – podejmij z nami współpracę na zasadzie finansowego mecenatu nad naszymi projektami społecznymi. Ty pomożesz nam realizować nasze społeczne cele, my pomożemy Tobie w dotarciu z Twoim produktem/usługą do grupy docelowej.

Oferowane przez nas sposoby promocji/reklamy:

• aktywne logo, baner, slider reklamowy na naszej stronie www,
  • logotypy na grafikach promujących nasze wydarzenia,
  • logotypy na naszych drukowanych ulotkach, broszurach, poradnikach,
  • wkładka (dodatkowa strona) w naszych poradnikach i broszurach,
  • inne – jesteśmy otwarte na Twoje propozycje i pomysły

Podejmujemy też współpracę z Działami Personalnymi/HR itp. w zakresie prowadzenia dedykowanych warsztatów dla pracowników firm lub przygotowywania dedykowanych publikacji, np. w z tematyki praw w okresie okołoporodowym.

UWAGA!

Nie współpracujemy z koncernami mieszanek mlekozastępczych ani z firmami produkującymi chemiczne środki do pielęgnacji noworodków, niemowląt i dzieci.

Współpracę z firmami podejmujemy tylko w oparciu o wynagrodzenie.

Jeśli jesteś zainteresowana (-y) współpracą, napisz do nas na: kontakt@fundacjamatecznik.pl