Szydełkowanie dla maluszka

Szydełkowanie versus macierzyństwo

Szydełkowanie, robienie na drutach, robienie własnej biżuterii, malowanie … to są takie umiejetności, których magię często odkrywamy dopiero w macierzyństwie. Może dlatego, że macierzyństwo otwiera nas na nowe doznania, a może dlatego, że macierzyństwo uczy kreatywności w codziennym życiu z dzieckiem. Zaś szydełkowanie, tworzenie biżuterii, robienie na drutach właśnie tak żyznej gleby potrzebują, aby zapuścić korzenie. A gdy już je zapuszczą, to na dobre.

Szydełkowanie z Zielonym Groszkiem

Jakiś czas temu odezwała się do nas Ania Jakubiak z Zielonego Groszku, która swoją pasję do szydełkowania połączyła z pracą, i od kilku lat zaraża tę pasją kolejne osoby.

Anna Jakubiak – to projektantka szydełkowych zabawek Slow Toys, twórczyni marki Zielony Groszek, która dzielenie się pasją uważa za sens swojej pracy. Jak sama o sobie pisze:

Szydełkowanie pokochałam będą jeszcze dzieckiem. Potem przez lata szydełko cierpliwie czekało „pod zakurzonym dywanem”, aż pewnego dnia będąc na początku drugiej ciąży los powalił mnie na łopatki i nakazał leżeć… i czekać. Znasz ten stan? Niepokój o życie, co ledwo zaczęło się tlić… Trzeba było czymś zająć niespokojne ręce. I tak oto „spod zakurzonego
dywanu” wyszło szydełko i odnalazło mnie, jak dobry przyjaciel, który wspiera w potrzebie.
Jeśli jesteś ciekawa, co stało się dalej, koniecznie przeczytaj moją historię,  a potem weź udział w cyklu wyjątkowych spotkań warsztatowych.

Szydełkowanie w Mateczniku

Jakiś czas temu Ania zwróciła się do nas z pomysłem zorganizowania warsztatów szydełkowania tematycznie powiązanych z okresem okołoporodowym. Zaproponowała, że podczas cyklu warsztatów dla przyszłych Mam pokaże, jak w prosty sposób wykonać na szydełku kocyk, czapeczkę, buciki i zabawkę dla maluszka.

Pomysł nas zachwycił, dlatego w maju razem z Zielonym Groszkiem zapraszamy na wyjątkowy cykl spotkań warsztatowych dla przyszłych MAM.

Spodziewasz się DZIECKA? Marzysz, aby podarować MU wyjątkowy, samodzielnie przygotowany prezent na start i na pierwsze lata życia? Pragniesz przekonać się na własnej skórze, jaki cudowny wpływ na Twoje samopoczucie może mieć rękodzieło i kontakt z najwyższej jakości włóczkami?

Cykl warsztatów DLA MALUSZKA dedykowany jest kobietom, które spodziewają się dziecka, które pragną zadbać o swoje dobre samopoczucie w tym wyjątkowym czasie, a jednocześnie stworzyć własnoręcznie wspaniałą WYPRAWKĘ dla swojego maluszka.

NIE MUSISZ POSIADAĆ DOŚWIADCZENIA – wszystkiego nauczysz się podczas warsztatów.
Jeśli szydełkowanie nie jest Ci obce, przyjdź i spędź miło czas w dobrym towarzystwie poszerzając swoje umiejętności o nowe techniki.

KORZYŚCI:

Efektem finalnym udziału w cyklu tych wyjątkowych warsztatów będzie samodzielnie wyszydełkowana wyprawka dla MALUSZKA, składającej się z czapeczki, bucików/skarpetek,kocyka oraz zabawki – meduzy z „pępowinkami”.

Ponadto na każdym spotkaniu:
 otrzymasz wydrukowaną, autorską instrukcję i solidne know-how,
 dowiesz się czym jest rękodzieło i doświadczysz, dlaczego tak dobrze uwalnia od stresu, relaksuje i uczy cierpliwości,
 spędzisz miło czas w kreatywnym towarzystwie,
 poszerzysz swoje umiejętności o nowe techniki,
 doświadczysz pierwotnej przyjemności tworzenia własnymi rękoma,
 być może odkryjesz nową pasję,
 na podstawie instrukcji będziesz mogła wykonać kolejne elementy wyprawki dla bliskich Ci osób, ale również w celu sprzedaży, dzięki czemu Twoja inwestycja może szybko się zwrócić,
 otrzymasz nielimitowany czasowo DOSTĘP do zamkniętej GRUPY na FB dla uczestników warsztatu, której celem będzie wsparcie powarsztatowe (opcja dostępna przy zakupie całego cyklu).

Przyjdź na warsztaty i zacznij szydełkować dla siebie i najbliższych, z serca.

Daty i godziny wszystkich spotkań w cyklu znajdziesz w naszym grafiku.

Zapisy przyjmuje Ania pod adresem:

[email protected]

ZAPRASZAMY!

www.slowtoys.pl
https://www.facebook.com/zabawki.zielonygroszek/
https://www.instagram.com/

 

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mateusz Kamiński

Moja żona szydełkuje dla naszego jeszcze nienarodzonego synka 🙂 Nie mogę się napatrzeć na te małe rzeczy 🙂

Kontakt z nami

Anna Furmaniuk 694 750 395
Alicja Nowaczyk 660 715 059

Fundacja Wspierania Rodziny „Matecznik”
KRS: 0000639450
Regon: 365551757
NIP: 7811933806

Darowizna na cele statutowe:
30 1600 1462 1837 1383 1000 0001

 Miejsce spotkań:
Różne, w zależności od Projektu 🙂

Siedziba:
ul. Jabłoniowa 9/1
60-185 Skórzewo

Projekt dofinansowany ze środków Program Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Wykonanie: WEBNIS. Wszystkie prawa zastrzeżone.
1
0
Podziel się przemyśleniami w komentarzu!x
()
x