Akademia Sojuszniczek

Akademia Sojuszniczek to program edukacyjno-mentorski skierowany do aktywnych kobiet, mieszkanek województwa wielkopolskiego, które chciałyby razem z nami działać na rzecz zwiększania świadomości przyszłych matek z ich praw w opiece okołoporodowej.

Uczestniczki programu zostaną objęte naszą opieką podczas całego projektu Mamy Głos, który trwa do 30 kwietnia 2024 r.

Program obejmuje:

• 4 webinaria edukacyjne z tematyki prawa w okresie okołoporodowym i pozasądowych kroków prawnych,
  • jednodniowe szkolenie stacjonarne w Poznaniu,
  • dwudniowy wyjazd szkoleniowo-integracyjny w ośrodku na terenie Wielkopolski przeznaczony dla naszych „nowych” sojuszniczek, jak i kobiet współpracujących z nami od dłuższego czasu,
  • opiekę Mentorki w trakcie całego projektu,
  • wsparcie promocyjne i graficzne.

Czego oczekujemy?

Chcemy, żebyś została naszym człowiekiem „w terenie” – zaopiekowała się wybranym przez siebie powiatem, zbierała informacje o lokalnej „porodówce” i upowszechniała wśród kobiet informacje o prawach w opiece okołoporodowej.

Nie musisz mieć doświadczenia w tym obszarze. Dla nas liczą się dobre chęci, gotowość do działania i potrzeba zmiany świata na lepsze.

Możesz wysłać swoje zgłoszenie już teraz!

KADRA SZKOLENIOWA
  • Anna Furmaniuk – autorka projektu, założycielka Fundacji Matecznik
  • Alicja Nowaczyk – autorka projektu, założycielka Fundacji Matecznik
  • Ewa Masełkowska – międzynarodowa konsultantka laktacyjna
  • Agata Dawidowska – radczyni prawna
  • Olga Vitos – ekspertka ds. promocji i grafiki
Więcej o nas można przeczytać tutaj.

REKRUTACJA
Wystarczy, że wypełnisz kwestionariusz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i porozmawiamy sobie 🙂
Nawet jeśli wahasz się, masz dużo pytań czy wątpliwości, możesz wypełnić kwestionariusz, a podczas rozmowy zadasz wszystkie nurtujące Cię pytania.

HARMONOGRAM AKADEMII
Nie mamy określonych konkretnych dat spotkań. Będzie nas kameralne grono, więc będziemy ustalać terminy tak, by pasowało wszystkim (lub większości) z nas 🙂
  • listopad 2022 – luty 2023 r. – rekrutacja uczestniczek
  • marzec – czerwiec 2023 r. – webinaria edukacyjne
  • maj – czerwiec 2023 r. – jednodniowe szkolenie stacjonarne w Poznaniu
  • październik – grudzień 2023 r. – dwudniowy wyjazd integracyjno-szkoleniowy

REGULAMIN PROJEKTU
Każda osoba biorąca udział w projekcie Mamy Głos zobowiązana jest do zapoznania się z jego Regulaminem.