Było Was ponad 2 tysiące – dziękujemy!

Kolejny raz podsumowujemy miniony rok. Zakończone projekty, zorganizowane warsztaty, otrzymane i wydane (!) środki. Z wielką ciekawością dokonałyśmy podsumowania liczby uczestników naszych spotkań i w roku 2018 r. było Was 2.052!

Dziękujemy za Waszą obecność, zainteresowanie zajęciami, pilnowanie dnia i godziny, by zapisać się na bezpłatny projekt, na który miejsca znikają w ciągu chwili 🙂

Nie byłoby części naszych zajęć, gdyby nie dofinansowanie otrzymane z Miasta Poznania oraz z Programu FIO – liczymy na wsparcie w kolejnych latach 😉

Oto nasze największe projekty realizowane w roku 2018:

Ważne było również opiniowanie projektu rozporządzenia Ministra Zdrowia dotyczącego Standardu Organizacyjnego Opieki Okołoporodowej – jesteśmy dumne z tego, że duża część naszych uwag została uwzględniona!

Obecnie, realizujemy projekt Czekamy na Gzuba oraz Mamy Prawa, a także realizujemy projekt strażniczy, by wspomniane wyżej Standardy były przestrzegane.

Śledźcie nasz profil na FB, naszą stronę i do zobaczenia!