Matecznik na straży „rodzić po ludzku”!!

Z wielką dumą i radością informujemy, że obie, Ania i Alicja, zostałyśmy uczestniczkami Projektu „Na straży rodzić po ludzku”, organizowanego przez Fundację Rodzić po Ludzku. Tym razem to nie my będziemy uczyć kogoś, ale ktoś będzie uczył nas 🙂 Bo nauki nigdy dość!

Przed nami inspirujący rok spotkań z innymi działającymi w sferze okołoporodowej kobietami z całej Polski – wspólnie z nimi będziemy się uczyć od naszych bardziej doświadczonych koleżanek z Fundacji Rodzić po Ludzku, jak skutecznie prowadzić działania na rzecz „rodzenia po ludzku” w szpitalach.

Weźmiemy udział w webinariach, szkoleniach dla aktywistów, a także spotkaniach w szpitalach, rozmowach z dyrektorami, ordynatorami na temat tego co trzeba zmienić i jak to zrobić.

Będziemy tutaj i na fb na bieżąco raportować co aktualnie w Projekcie się dzieje i jakie mamy zadania do wykonania 🙂

Nie możemy się doczekać 🙂

Trzymajcie kciuki!