Nowy Rok – Nowy Standard! Nowa Konferencja dla przyszłych Rodziców!

Spodziewasz się dziecka w 2019 roku?
Chcesz je urodzić w Poznaniu?
Nie wiesz, który szpital wybrać?

PRZYJDŹ NA KONFERENCJĘ „NOWY ROK-NOWY STANDARD!” I PRZYGOTUJ SIĘ DO PORODU PO LUDZKU!

Zapisz się!

To już czwarta edycja tego wydarzenia, podczas którego dowiesz się, jakie masz prawa i jaki będzie NOWY (!) Standard w opiece okołoporodowej w 2019 r., a więc w ciąży, porodzie, połogu i laktacji!

To jedyne takie wydarzenie w Poznaniu, podczas którego będziesz mogła (mógł) w jednym miejscu i czasie porozmawiać z położnymi reprezentującymi wszystkie 4 porodówki w Poznaniu!

Tym razem, odpowiadając na zgłaszane przez uczestników poprzednich konferencji, pomysły – odświeżyłyśmy i wzbogaciłyśmy formułę konferencji. Już nie 4, a 9 FANTASTYCZNYCH POŁOŻNYCH, będzie czekać na Ciebie i chętnie odpowie na Twoje pytania!

Zaprosiłyśmy po 2 położne z każdej poznańskiej porodówki – w tym:
– jedną z oddziału porodowego,
– jedną z oddziału z położniczego.
Wszystko po to, byś mogła (mógł) wyczerpująco porozmawiać o Twojej wizji porodu i oczekiwaniach i potrzebach związanych z opieką nad Twoim dzieckiem.

A na pytania dotyczące połogu i laktacji, odpowie położna środowiskowa!

Na miejscu będą też czekać na Ciebie pracownicy Poznańskiego Centrum Świadczeń i Centrum Inicjatyw Rodzinnych, z którymi porozmawiasz o przysługujących Ci ulgach, zasiłkach i karcie dużej rodziny oraz innych instrumentach pomocnych poznańskim rodzicom, które świadczy Miasto Poznań 🙂

Będziesz też mogła (mógł) wziąć udział w 2 WARSZTATACH:
1. „MAMY PRAWA W PORODZIE I”, podczas którego dowiesz się jakie prawa w nowym Standardzie Ci przysługują oraz jak je pokojowo wyegzekwować 🙂 Dowiesz się też, jak napisać plan porodu.
2. „MAMY PRAWA W PORODZIE II” – gdzie porozmawiasz o prawach osoby towarzyszącej w porodzie, o tym, jak przygotować ją i siebie do tego wydarzenie oraz jak poradzić sobie z bólem porodowym, w świetle zapisów nowego Standardu.

Udział w Konferencji jest bezpłatny, ale wymagane są zapisy, które przyjmujemy tylko i wyłącznie poprzez formularz zgłoszeniowy.

Miejsce:

Marathon Office Building, ul. Królowej Jadwigi 43, Poznań

Data i godzina:

1 grudnia (sobota) 2018 r., godz. 9.00 – 15.30

(rejestracja uczestników od godz. 8.30)

Harmonogram:

8.30 – Rejestracja uczestników (przez cały czas trwania Konferencji)

9.00 – 12.00 – Warsztaty

12.30 – 15.30 – Indywidualne konsultacje z położnymi

15.30 – Zakończenie

Konferencja jest częścią Projektu MAMY PRAWA!, który Fundacja Matecznik realizuje w Poznaniu od 2016 r.

Więcej o projekcie MAMY PRAWA możesz przeczytać tutaj.

Obejrzyj fotorelację z wrześniowej Konferencji tutaj.

ZAPRASZAMY!

Projekt realizowany jest we współpracy z Poznańskim Centrum Świadczeń – Centrum Inicjatyw Rodzinnych

Projekt dofinansowany jest ze środków budżetu Miasta Poznania

Matronat nad Konferencją objęło Stowarzyszenie Poznań w chuście