Konsultacje z prawnikami

Częścią projektu Mamy Prawa są bezpłatne konsultacje prawne, na które zapraszamy przyszłych i obecnych rodziców z Poznania!
Bezpłatne konsultacje z radcą prawnym – jest to wspólna inicjatywa Fundacji Matecznik oraz Centrum Inicjatyw Rodzinnych w Poznaniu.

Podczas konsultacji prawnik rozwieje wątpliwości związane z zagadnieniami:
– prawa medycznego, praw pacjenta,
– prawa pracy w okresie okołoporodowym,
– ubezpieczeń społecznych.

Konsultacje skierowane są do członków poznańskich rodzin, zwłaszcza kobiet spodziewających się dziecka i młodych mam i będą miały formę cyklicznych spotkań.

Prowadzenie – obecnie współpracujemy z:

Mec. Ewa Bem  – radczyni prawna, specjalizuje się w prawie pracy i prawie medycznym, mediator stały wpisany na listę mediatorów SO w Poznaniu, wspólnik w Kancelarii Bem&Wspólnicy.

Mec. Marcin Machyński – radca prawny z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie prawa pracy, sprawach rodzinnych i majątkowych. Prywatnie szczęśliwy tata trójki maluchów.
Mec. Agata Dawidowska – radczyni prawna z Poznania.

Zapisy i pytania: kontakt@matecznik-poznan.pl
Miejsce
: Centrum Inicjatyw Rodzinnych przy ul. Ratajczaka 44 w Poznaniu (obok Empiku). Jest to miejsce przyjazne rodzinom i dzieciom, więc nie bójcie się zabrać ze sobą Waszych pociech – na miejscu jest przewijak, wygodny fotel do karmienia oraz przestrzeń dla dzieci 🙂

Cykl porad zakończył się w grudniu 2017 r.

Al. Niepodległości 36, Poznań, siedziba Niepublicznej Szkoły Podstawowej „Otwarte Drzwi”.